Hakkımızda

 2000 yılından bu yana elde ettiğimiz deneyim ve bilgi birikimi sayesinde, kaliteden ve müşteri memnuniyetinden sapmayan firmaların sektörde hak ettiklere yere gelecekleri inancını prensip edinmiş olan firmamız,kombi bakımı,kombi servisi,doğalgazlı brülör ve kazan sistemlerinin satış sonrası teknik servis hizmetlerini yürütmektedir.
 

Servisimizde çalışan tüm personelimiz hizmet verdikleri ürünlerin tüm yeniliklerini takip etmekte ve böylelikle montaj yaparken, onarım ve bakım işlemini gerçekleştirirken daha kolay ve hızlı hizmet verebilmektedir. Bir ürün hakkında bilgili olmak demek o ürünü tam kapasite ile ve sorunsuz olarak yıllarca kullanabileceğiniz anlamı taşır.Kombi ve şofben gibi doğal gaz ile çalışan cihazlar mutlaka kullanım kılavuzları dikkatlice okunarak kullanılmalı, oradaki maddelere sonuna kadar riayet edilmelidir. Unutmayınız ki bilinçsiz ve yanlış kullanım arızaya sebep olur, bu da aile bütcemizin zorlanmasına ve hatta açık vermesine sebep olabilir.

Aynı şekilde klimaların da bilinçli ve doğru kullanımı şarttır. Kimyasal bakımı yapılmayan D.  döküm klima cihazları sağlık sorunları yaşamanıza ve hatta hoş olmayan durumlarla karşılaşmanıza sebep olabilir. Bu konuyu önlemek için de  Demir         döküm Servisi personelleri ile iletişime geçebilirsiniz.Kimyasal bakımı ve temizliği yapılan klimalar sizlere hiç problem yaşatmadan uzun yıllar sağlıklı kullanım yolunu açacaktır.

Demir   döküm markasının ısınmaya ve soğumaya yönelik ürünlerin periyodik bakımları, dönemsel çalışmadan kaynaklı arıza çözümleri, yedek parça değişimi ve özellikle orijinal parça değişimi için  Demir  döküm Servisi olarak destek vermekteyiz. Tüm bu işlemleri en kısa sürede yaparak sizlere en hızlı çözümleri üretmek için gereken hassasiyeti göstermekteyiz. Hemen temas kurmak ve randevu almak isterseniz bize 330 26 98  numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

 Demir      döküm Servisi her konuda yenilikci ve öncüdür ; bu sebeple mobil pos cihazlarımızı tüm rakiplerimizden önce servis araçlarımıza entegre ettik. Dilerseniz nakit , isterseniz kredi kartınız vasıtası ile pos cihazlarımızdan yapılan işlemlerin ücretini ödeyebilirsiniz.  bölgesi sakinleri ile her zaman seviyeli ve mesafeli ilişkiler içinde olan firmamız Demir    döküm markasına yakışır hizmet sunmaya devam etmektedir.